MTÜ Vaikuse Lapsed

by MTÜ Vaikuse Lapsed

MTÜ Vaikuse Lapsed peamine eesmärk on toetada vanemaid, kelle lapse kaotuse põhjustas raseduse katkemine, raseduse katkestamine, surnultsünd või surm lapse esimeste elupäevade ajal. Samuti on MTÜ eesmärk informeerida avalikkust ja haiglate personali lapse kaotust kogenud vanemate vajadustest ja probleemidest.

MTÜ Vaikuse Lapsed korraldab lapse kaotust kogenud vanematele kingitavate mälestuskarpide meisterdamist ja haiglatele jaotamist, koostab infomaterjale lapse kaotanud vanematele ja aitab korraldada Harju-Ristil asuva Vaikuse laste rahupaiga tööd.

MTÜ liikmed on vabatahtlikud, kellest enamus on ise läbi elanud oma lapse surma ja on seetõttu kõige paremini kursis sellega, millist tuge või nõu inimestel sellisel hetkel kõige rohkem tarvis on. Veel koondame kogemusnõustajaid ja nõustajaid, kelle poole lapse kaotuse üle elanud vanemad ning lähedased saavad pöörduda.

MTÜ Vaikuse Lapsed tegemiste kohta saab kõige värskemat infot meie FaceBooki lehelt või liitudes meililistiga. MTÜ tegevust puudutavad dokumendid leiad siit.

Kui soovid meililistiga liituda, täida palun ära allpool olev sooviavaldus.

et