Homepage template

by Vaiksed

Мы искреннее соболезнуем вам в связи со смертью ребенка!
Эту боль и грусть не передать словами. Здесь на сайте вы найдете советы и поддержку людей, которые сами пережили подобное горе.

Сайт предлагает информацию для семей, ребенок которых умер до рождения, во время родов или вскоре после появления на свет. Также здесь найдут полезные для себя материалы те, кто хочет оказать поддержку своим потерявшим ребенка близким, имеющие отношение к таким проблемам медицинские работники, а также все люди, которые просто хотят протянуть руку помощи MTÜ Vaikuse Lapsed.

(Kogemus)nõustajad

Kui vajad kohest tuge, siis saad helistada psühholoogilise kriisiabi telefonile 631 4300 (E–R 9–20, L 10–20); usaldustelefonile 126 (iga päev 17–03) või raseduskriisi nõustamistelefonile 800 2008 (iga päev 09-21). 

Siit leiad erineva väljaõppe ja taustaga MTÜ Vaikuse Lapsed nõustajad. Erinevatest nõustamise liikidest saad lugeda SIIT

Vabatahtlikud

Vabatahtlikud on valmis toetama kõikides praktilistes ja organisatsiooniga seotud küsimustes. Siit leiad ka need liikmed, kes on valmis oma kogemuse pinnalt tuge pakkuma, kuid kellel puudub erialane väljaõpe või on nad seda parasjagu veel omandamas.

ru_RU