Homepage template

by Vaiksed

Sa pole üksi!

MTÜ Vaikuse Lapsed on ühing, kuhu kuuluvad suuremas osas emad, kes on kogenud erinevas etapis ja erinevatel põhjustel lapse kaotust. Oleme soovinud, et meie kogemusest oleks abi ja tuge neile, kes leiavad end sarnasest olukorrast.

Kui tunned, et asjaajamine on liiga keerukas või soovid rääkida kellegagi, kellel on sarnane kogemus, siis võta julgelt ühendust info@vaiksed.ee või leia altpoolt sobiv kogemusnõustaja või vabatahtlik, kellega rääkida.

Pärnu toetusgrupi kohtumine toimub neljapäeval, 14. märtsil kell 18.00-20.00.
Info täpse asukoha kohta jagatakse eelregistreerunutele.
Toetusgrupi eesmärk on toetada inimest leinaga toimetulekul ning võimaldada oma kaotuse jagamist.
Ootame Sind toetusgrupi kohtumisele, kui Su laps on surnud enne sünnitust, sünnituse ajal või vahetult pärast sünnitust. Oled oodatud ka siis, kui antud teema Sind lähedase toetajana puudutab…

Kogemusnõustajad ja vabatahtlikud

Если после потери ребенка вам нужна немедленная поддержка, вы можете позвонить на телефон кризисной психологической помощи 631 4300 (Пн-Пт 9-20, Сб 10-20); на горячую линию 126 (каждый день 17-03) или на консультационный телефон кризиса беременности 800 2008 (каждый день с 09-21). 

Siit leiad erineva väljaõppe ja taustaga MTÜ Vaikuse Lapsed nõustajad ja vabatahtlikest. Erinevatest nõustamise liikidest saad lugeda ЗДЕСЬ

Волонтеры готовы оказать поддержку во всех практических и организационных вопросах, которые могут возникнуть в связи с потерей ребенка. Здесь же вы найдете и тех, кто готов предложить помощь в переживании потери ребенка, но не имеет профессиональной подготовки или находятся в процессе ее приобретения.

"Kartsin, et vajun veel sügavamasse auku või et ei teki nõustajaga head klappi, kuid sain vabalt rääkida teemadel, millest lähedastega nii otse rääkida ei julge."

MÄLESTUSTEKARP

В MTÜ Vaikuse Lapsed придумали дарить в больнице или роддоме родителям, пережившим потерю ребенка, шкатулку памяти с предметами, которые родители смогут связать с умершим малышом. Это дает родителям понять, что окружающие люди понимают их горе, и при этом помогает им сохранить воспоминания о своем ребенке.

Kui mingil põhjusel karp Sinuni ei jõudnud, siis on võimalus see endale tellida või juhendaja abiga see enda jaoks meisterdada.

malestustekarp-mtu-vaikuse-lapsed
ru_RU